Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xkp/public_html/847.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Co muszą zawierać nowoczesne strony internetowe? | Pomysły na promocję w internecie

Właściciele firm wiedzą, jak ważne jest posiadanie profesjonalnej strony internetowej. W dzisiejszych czasach Internet jest bowiem jednym z głównych miejsc reklamy. Strona www jest swoistą wizytówką firmy, w związku z czym jej „forma” powinna być najwyższej jakości.

Aby zrobić dobrą stronę internetową, należy wziąć pod uwagę wiele ważnych kwestii. Pierwszą z nich jest z pewnością szata graficzna. Prawda jest bowiem taka, że jesteśmy wzrokowcami i to, co przyciąga nasz wzrok, ma największą szansę dotrzeć do naszej świadomości. Oprócz szaty graficznej ważna jest też treść – oczywiście to dzięki niej można znaleźć stronę www danej firmy. Tutaj niezwykle ważna jest pozycja strony w wyszukiwarce internetowej, jednak o tym później.

W jaki sposób można stworzyć nowatorską stronę internetową? Jest to dość trudna sprawa bowiem w sieci znajduje się ich niezliczona ilość. Dzisiaj każdy może mieć stronę www, ale nie każdy potrafi sprawić, że będzie ona wyjątkowa. Żeby stworzyć dobrą i profesjonalną stronę internetową, trzeba skupić się na trzech sprawach: po pierwsze – optymalizacja grafiki, po drugie – budowa witryny internetowej z użyciem stylów kaskadowych CSS oraz znaczników <div>, po trzecie – tworzenie animacji, reklam, banerów i elementów flashowych. Dopiero łącząc te trzy elementy, można osiągnąć profesjonalną i nowatorską stronę www, która ma duże szanse zostać zapamiętaną przez czytelników.

Tworząc stronę internetową ważne jest to, żeby wykorzystywać najnowocześniej technologie, w tym przypadku są to m.in.: XHTML, PHP, mySQL.

Dobra witryna powinna:

  • – być czytelna
  • – mieć intuicyjne menu
  • – mieć dobrze dobraną kolorystykę
  • – szybko się ładować (nie więcej niż 2-3 sekund, ponieważ internauta z pewnością nie będzie chciał dłużej czekać)
  • – mieć wartościową zawartość merytoryczną